KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14161005
nr 1416 1005
Gill Watkiss
(f. 1938), England
Oljemålning, Procession. Signerad, daterad -69. Olja på pannå, 52x64 cm, yttermått inklusive ram: 56x68 cm
Gill Watkiss, målare född 1938.
Utrop:
12.000 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:25:33
- Klassiska
30 aug
Klassiska
Läs mer om Klassiska